Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • mgeris

    tag

    válasz #95561216 #2291 üzenetére

    Basszus, az a baj ezzel a fórummal, hogy mindenki csak csúcsban tud gondolkodni. Az embernek nincs pénze a csúcsra. Szóval a megfelelő ár/érték arányt kéne megtalálni. De ebben senki sem segít, mert akármelyik configet írom, abból valami mindig szar..Engem nem az érdekelne, hogy mi miért szar, hanem, hogy miért jó! Senki nem írt még olyat, hogy 220k-ért én ezt ajánlanám a teiddel szemben ezért meg ezért. Ha leírom ide az összes fellelhető gépet 200 és 250k közt, akkor mindegyiknek lesz valami baja. Most hogy a pékbe döntsek? Lehet, hogy jobban össze van rakva egy 256os rammal szerelt, 1,5-ös cerkás noti, de ha lassú akkor mire megyek vele? A másikban bent van ami kell, min spórolnak? Gőzöm sincs, min spórolnak! Ha lenne, nem írkálnék ide hülye kérdéseket...Márkás, gyors, benne van ami kell (w-lan stb...). Ezen felül mit kell nézni? Csak mert én úgy tudtam, hogy ezek számítanak...

    Szóval légyszi segítsen, aki konstruktívan tud. Két gép között vacilálok,mindkettő sulinetes.:
    Amilo A1650G 220K [link]
    Albacomp Activa-Eco Mobil 131 255K [link]

    A vga végül is nem létszükség, de úgy gondolom, hogy jó ha van. A vinyót nem tartom meg, mert a régiből cserélem. Nem zavar, ha nehéz vagy nagy, vagy kevesebb ideig van meg aksin.
    Köszönöm!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Control is nothing without power.

Aktív témák