Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Laci FULL HD #41940 üzenetére

    Igen létezik több fajta, viszont ez tényleg inkább munka gép mint játék gép.

    Nem bántás ként, de kicsit engem is kezd már idegesíteni ez a döntésképtelenséged. Tudom nagy összeget adsz ki, de már 70x megvitattuk mi lenne a legjobb. Még utoljára leírom neked:

    Veszel egy Y510-est 300 ezért....Nem kell i7-es igaz írtad, de ha a játék neked fontos akkor igen kell mert vannak olyan játékok amelyek igénylik. Veszel bele egy SSD-t mert az elvárásaidnak az is kell, ezt majd szépen belerakod a HDD helyére, a HDD-nek meg veszel egy usb-s külső keretet, így azt is tudod majd szépen használni, azaz nem kell külön külső vinyót venni hozzá ahogy gondoltad. Valamint a lényeg az ODD neked mert ez nélkülözhetetlen állítólag, de ugye már ezt is megvitattuk, hogy 1 vga-t kiveszel a Y510-ből (ami fél perc) a majd hozzá vásárolt ODD berakod a helyére és kész. Ha hosszú üzemidő kell meg szintén egy vga ki, és az optimus bekapcsol, amivel a sima Y510 esetén (nem a most megjelenő frissített változatnál) minimális fényerővel terhelés nélkül 9 óra 05 percet üzemelt a gép a teszt szerint. Azaz jó bírja az aksija is, és az új szériánál még jobb lesz mert kevesebbet fog fogyasztani állítólag. Szóval ismét leírtam összefoglalva hogy 350 ezres keretedet, és igényedet ez elégíteni ki a legjobban, az hogy milyet nézel még, meg ez vagy az lenne inkább jobb, engem már tényleg nem érdekel. Én már leírtam tényleg mindent, de szerintem nem csak én....

    Mindenesetre sok sikert az új gépedhez!

  • kicirain

    tag

    válasz Laci FULL HD #41940 üzenetére

    Baromi eros vga-t akarsz de nem kell i7?! Valaminek ki is kell hajtani a vga-t kulonben cseszheted a bika kartyadat. Hdd nem kell mert melegszik... Haver akkor vegyel alienwaret 800k-ert gtx780m-el meg 512 ssd-vel. Nekem ugytunik h nem nagyon adsz vagy akarsz adni az emberek szavara itt. Javaslom vegyel akkor egy vostum build gepet amite raksz ossze ugy ahogy te akarsz es azokat a hardwareeket rakod bele amire neked szugseged van. 12 giga ramot , bivaly eros videokartyat es egy i5ot h nehogy kihajtsa. GL

Új hozzászólás Aktív témák