Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz f4cg80 #18295 üzenetére

    Nos, ha lenne kedvem akkor csinálnék egy videót, ahogy egy SL9300-as procis gép meg egy T3400-as tök ugyanazt a Chrome indítást, bootot, lap megnyitást és 20 lap után Chrome kifagyást okoz egyszerre indítva. Pedig órajelben és teljesítményben nem is egy galaxis.

    Túl van ez bonyolítva, van otthon CULV procis gép is, valami 1200mhz 2 maggal, és telepítések kivételével sohasem volt kevés.

    Az autós hasonlatról meg elvitázhatnál faterommal, aki másodállásban autószerelő, mégis KP-ra inkább megvette a garis Astrát. Ő pedig így 20-30 év után tudhat valamit.

    Akkor ismétlem. Az átlag felhasználó NEM prohardveres. Nem túrkál ebayen alkatrészt, nem szerel be, nem nézi az aprót. Tehát ha neki összefossa magát a gép, akkor az qrva sokba fog kerülni, ráadásul még ő neki kell elintézni a szervizelést is. Ha most otthon behányná magát mondjuk tesóm notija, vajon mennyibe lenne, ha én nem tudnám megcsinálni? A vételára volt 72k, 50k-ért biztosan megcsinálják, x nap múlva, talán.

    Corvinus+ srácéknál a 2510p amit vettem kijelző off-os lett. Ha nem lenne bontás és nem raknám be én, akkor ez a művelet 45k lenne mindenestől rendes szervizben. Minő véletlen 52k volt a gép postával. Tehát egy sima felhasználó így tudná magát rendesen lesz@patni.

    Te egy 400k-s gépet veszel meg nagyon nagy rizikóval 80k-ért, míg mások egy 130k-s gépet kis rizikóval. A legtöbb embernek 50k-t megér a nyugodt alvás, ha nem lenne 2 gépem idefent, akkor zokszó nélkül venném a 1,5-2 év garis gépeket apróról és gari lejárta előtt adnám is el.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák