Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz s4hu|SyD^ #176677 üzenetére

    Nálunk a fejlesztők (webesek is) valami 4 magos, 8. gen i7 előtti procin, meg (max) 16 GB RAM-on dolgoznak, asztali gépen. És nem jönnek érdeklődni hogy nincs-e valami komolyabb gépünk, tehát ez így látatlanban, anélkül hogy tudnám milyen szoftverrel dolgoznak, megfelel nekik. Amit ajánlottam, az 11-12. gen procis gépek, tehát webfejlesztésre biztos elégségesek hardveresen. Munkára viszont ennél is fontosabb a megbízhatóság, hiszen nem jó indok meló helyett, hogy bocs, de most szervízbe kell vinnem a gépet, 2-3-4 hétig akkor kiesnék a GDP termelésből... De nem kell még ennyire messzire se menni, elég ha felszállsz a metróra, hátitatyóban ott a noti, biztos lesz az út alatt 2-3 paraszt, aki belekönyököl, elsodorja, nem árt ha egészben tudod kivenni az út végén. Linkeltem videót is arról mit várhatsz játék terén tőle, ahhoz képest hogy nem játékgép, kellően igénytelenre vett grafikával arra is elég lehet. Ha ennyi elég játékra, akkor még azt az igényedet is ki tudja elégíteni.

    Szóval mind az ajánlott Latitude, mind a (neked kicsi, bár hordozni jobb) Lifebook tökéletes a célra. Utóbbi vadiúj, és hasonló felszereltségű konkurrenset csak drágábbat tudok mondani, ennyi pénzért nincs jobb ötletem, azért is szoktam mindenkinek, akinek megfelel, ezt ajánlani. Előbbi elvileg használt, de újszerűnek mondott, a képek alapján nincs lelakva, és 12. gen lévén nagyon ideje se lehetett rá, így az is bátran ajánlott. 1 generációval újabb, de az IGP teljesen ugyanaz mint a 11. gen Lifebookban. A 11. gen proci 4 magos, de az mind P magnak számít (akkor még nem bontották külön, nem volt gyengébb mag, csak a 12. gentől kezdve), a 12. genben 2 mag a P (performance), a többi lightosabb E (economy?), ami nem tud HT-t, csak 1 szálat futtathat. Nagy különbség nincs a kettő között, de a 12. gen valamivel erősebb, mégiscsak 12 szál a 8 helyett, meg ugye picivel nagyobb a kijelzője, ami neked jobb.

    #176680sabrinho: A több wattos töltő csak több áramot tud leadni, amennyiben igényli a cuccos. Ha nem igényli, akkor pont ugyanannyit, mint a kisebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák