Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Drzzt #163225 üzenetére

    Nem tudom, hogy miért nem látszik elsőre, de akkor mondom:

    Van itt egy szénné konfigolt jó vékony "gémer ultrabook", orkán hangerővel ha terheled és nekem kijutott Razer sztorikból pár, ezt én így meghagynám akkor látványgépnek.
    Van egy ultrabook amibe beledobtak egy olyan VGA-t amit látványosan nem bír kezelni a hűtés, amúgy nem lenne vele gond.
    Ehhez jön megint egy oximoron kompjúter, a maga terhelés alatti 63 fokos!!! burkolatával.
    Végül egy hantaboi hirdetés a szokásos imádott, szeretett, megkímélt, sosem használt, orvosügyvédnői tulajtól, amihez a csatolt tesztben odafingattak egy 65 fokos!!!!!44!4néégy burkolati mérést.

    Érzékeltetem: a testhőmérsékleteddel megyező burkolatos gépen bármit csinálni percek után is iszonytatosan kényelmetlen. Na ehhez adj hozzá majdnem 20 fokot grátisz, plusz azt a hangot, amik ezekből a papírdobozokból kisuhannak ilyenkor.

    Tartós, strapa, gémer, kicsi, vékony blabla, ez mind jó csak eddig és ezután sem fognak 1 laptopban megjelenni. A fenti konfigok adattáblás gépnek jók és a szomszédnak elmesélni, hogy micsoda vasat vettem. Használni borzalmas.
    Pont Razer volt az a gép, amit anno nézegettem, a brutális hő miatt szalagkábelek olvadtak el és törtek ropira. Nem középen fogg kettétörni a laptop és emiatt lesz gondod a tartóssággal, hanem szét fog minden menni az alaplapon idővel. És bizony, te leszel az, aki gari nélkül ott fogsz állni a puszta közepén, nem az első tulaj, aki amúgy okosan még időben eladja ezeket :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák