Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz den89 #130744 üzenetére

    egyéni preferenciák kérdése

    Itt egy kis csati, ott egy kis ODD, oldalra kidobott funkcióbillentyűket szereti, kell M.2 hely stb. Ez egyéni preferencia. A használhatatlanra throttlingoló gép nem egyéni preferencia. Hacsak nem úgy mész autót vásárolni, hogy eleve elvárod, hogy ne működjön rendesen.

    szarozzatok, gagyizzatok, ipari hulladékozzatok le minden 350 ezer Ft alatti gépet

    Vagy 2 tucat remek gépet toltam ki csak én magam 200k körül és alatta 1 hét alatt. Remek kis gépek vannak, a kis 13"-os Probook IPS-el, minden kutyafülével 175k körül megy/ment, kolléga írt privátban is, hogy micsoda állatság lett, köszöni szépen. A gond akkor van, amikor Ózdon lepukkant lakásra van pénzed, de te Budára vágysz kastélyba.

    Nem hinném, hogy egy 250-300 ezres Dell vagy Asus laptop annyira gagyi, kopogós szar lenne.

    Nem hinni kell. Ki kell próbálni.

    Szerintem teljesen korrekt kis gép belsőre és kinézetre is (főleg úgy, hogy SSD-re cserélve a HDD).

    Az említett Dell tippre erősen ajánlott is volt itt, ne csodálkozz ha jó :B

    Többi meg igaz. Mondjuk megnézem mi lesz a mostani konzumerrel vagy akár üzletivel 6-8 év múlva. Kábé kétszer kijárja majd a kukát.

    mbt: Gariban nem fogják/tudják kijavítani az olyan apróságot, mint a csontra kopó billzet és palmrest meg fedlap szegély, sem azt, hogy a haverok grillezni járnak majd le hozzád, mert 2 kör BF1 multi után már forgathatod a húst a topcasen ;]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák