Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz bozsozso #125285 üzenetére

    Hogy mennyit ér, az nagyban attól is függ mennyi a garancia rá még, mire használták?

    - Amire én figyelnék, hogy fizikailag a zsanérok milyen állapotban vannak, a billentyűzet touchpad-ba nem öntöttek-e bele valamit.
    - a gépet szét kell bontani meg kell nézni, hogy valami nem repedt-e benne. Legtöbb esetben az alját leszedve ez kiderül.
    - Az akkumulátort kiszedve megnézni a zsanérok fizikai helyzetét is.
    - A széria számot, azért nagyon érdemes ellenőrizni, a HP honlapja alapján.
    - Egy HP kereskedőt fel kell hívni a szériaszámmal, és megérdeklődni a gép valóban él-e a hp rendszerében (pl hpshop)
    - A kijelzőt leellenőrizni.
    - Az SSD állapotát leellenőrizni.

    - Végül ugye a számlát, garanciapapírokat, és minden egyebet is megkapod?

    Hasonlókat én biztosan leellenőriznék a gépen.

    Az azért elég fura, hogy egy 1 évnél biztosan fiatalabb gépet miért adnak el.

    Az árára én nem mondanék semmit...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Tikakukac

    titán

    válasz bozsozso #125285 üzenetére

    Árazós topik :K

    Krepuska: Jóféle lehet az az Acer akkor. Nekem az adatlapos gépem ezeknek a számoknak csak a sokszorosát tudja, pedig mertem reménykedni, hogy 4 mag 4.6GHz-en 3GHz-es memóriával csak lenyomja a notis U-as i3-at. De ezek szerint csak kell az a 6700K :P

    hallador: G751-em a 3. tulajnál volt 1 éven belül. Első srác túllőtte magát, nekem kellett 3 hónapra aztán fater megvette a srácnak ~karácsonyra. Van ez így, de az is igaz, hogy ez lekövethető gép volt, saját számlájával, első tulajt is fel tudtam keresni stb. Üzleti gép meg... hát ki tudja. Ugye bennem mély nyomott hagyott, mert az eggyel előzőből loptak el tőlem egyet :B

    hcl: Valahogy pont 4 éve voltak az 5110-esek és társaik is talán. Na, hát annál mélyebben a Dell sem tudom mikor volt :N Szóval ja, a baj nem kicsi.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák