Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vdaniell

    újonc

    válasz Tikakukac #110357 üzenetére

    Nem kicsit sarkítás amit írsz, mivel az hogy valaminek lassabb a garanciája, számomra nem azt jelenti, hogy nincs vagy hogy jó magyar szokás szerint visszadobják. -merthogy ha jól értettem az aggodlamakat amiket olvastam, pusztán arról van szó, hogy lassab illetve akadozik. Ezt nem a lenovo védelméáre írom, de talán ez így korrekt. Engem az érdekel, hogy ettől elvonatkoztatva a gép maga tartosságában, minőségében(anyag, ház, zsanér, kijelző, hw...), összeszerelésben... megállja e a helyét vagy mindenképpen felejtős.

    D

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Tikakukac #110357 üzenetére

    Engem is érdekelne a kérdés pedig. Németországban élek, hajlamos vagyok bízni abban, hogy normális garanciális ügyintézést kapok, különösen, mert nagy divat itt opcionálisan a termék árának ~10%-áért 4-5 évre felbővíteni a garanciát minden valamirevaló elektronikai üzletben. Páromék munkahelyén keresnének viszonylag olcsó, 15" körüli gépeket nem túl intenzív napi adminisztrációs munkára, első körben a Lenovokat néztem én is, nekem egy G50 élőben próbálgatva semmivel nem tűnt szarabbnak, mint akármelyik kategóriatárs ebben az ársávban. Szóval a garancián kívül mi a gond az alsókat Lenovo cuccokkal, amiben mondjuk egy hasonló áru HP Pavilion, Asus, Acer, vagy Fujitsu elveri? Hogy Mediont, Akoyát, és egyéb itt kapható kvázi noname cuccot ne is említsek... 300-400 EUR között nyilván nem lehet csodát várni sem minőségben, sem anyaghasználatban, de még hardverben sem, viszont ha egy gépet zárt irattároló szekrényben tartanak, és csak arra a napi pár órára kerül elő, amíg elvégzik rajta a szükséges napi adminisztrációt, és van benne egy i3, meg 4GB RAM, akkor igazából nagyon mellélőni érzésem szerint úgysem lehet, és a bölcsek köve A514 sem fog atomvillanásként kimagaslani a mezőnyből.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák