Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Kicsit off leszek, bocs. :)

    Múltkor érdeklődtem laptopok felől, és aztán meg is rendeltem egy Lenovo G780-as gépet a [Computer Imperium] cégtől. Telefonon beszéltem egyik eladóval, fel is vette a rendelést. Kérdeztem a pixelhiba biztosítást, azt mondja nem olyan fontos, bekapcsolják a gépet, megnézik szívesen mielőtt kiküldik. Jó, megrendeltem. Megjött a gép, jogtiszta windows, beállítottam, aztán észrevettem egy pixel (subpixel?) hibát jól a képernyő közepén, egy állandóan fekete pontot. Színes háttérnél alig látszott, fehér háttérnél volt látható. Mivel a futártól való átvétel után két nappal szabadnapos voltam, reggel beültünk az autóba, és irány Esztergom. Kiszámoltam, ha telefonon egyezkedem, és két futárköltség, majdnem annyi mint a benzinpénz. Nyitásra odaértem, elmondtam a problémát, megmutattam a hibás pixelt. Mondtam, hogy megbeszéltük hogy ellenőrzik kiküldés előtt. Igen, emlékeztek rá, egy szó nélkül hoztak egy másik ugyanolyan laptopot, bekapcsolták, hogy nézzem meg. Megnéztem, tökéletes volt, lepapírozták, és mehettünk is haza.
    Nagyon korrekt hozzáállás volt a bolt részéről. Ajánlom mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák