Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zinder

    újonc

    Üdv!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Egy héten belül.
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    120 000 Ft.
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Játék a legfontosabb szempont. Egyéb hardverigényes alkalmazásról nem tudok.
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Igen. Fifa sorozat legújabb részei. Forma 1 játék sorozat legújabb részei.
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmémy?
    Keretösszegből kiindulva szerintem teljesítmény.
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Nem feltétel szintén a keret miatt.
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    legalább 1280x720. Méretre nem tudom. Matt vagy fényes kérdésre se tudok felelni...
    (8) Notebook tömege?
    Nem mérvadó.
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    Nélküle.
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    Szeretnék bele optikai meghajtót.
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Nincs.
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    A fent említett játékok.
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Nincs.
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Kizárólag új.

    A segítséget előre is köszönöm.
    A gép nem nekem lesz, ezek nem az én igényeim, nem az én pénzem, ezért kérem mellőzzük a lázadozást és kifakadásokat. Én is látom, hogy szűkös a keret a gamer notebookhoz, és tudom, hogy ennyiért nem lehet csodát várni. De ettől még szeretnék segíteni az illetőnek.

Új hozzászólás Aktív témák