Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyus87

    aktív tag

    válasz runner 125 #43603 üzenetére

    runner 125, rgeorge
    Már régebben írtam ide ez ügyben, sokan segítettek is és nagyjából meg is van, hogy mire van szükségem.
    Egyelőre halogatom a vásárlást, hátha lejjebb mennek az árak, ha lenne valami verhetetlen ajánlat arra persze lehet, hogy lecsapnék, de akkor ezek szerint átverés lehet.
    Ezt a "nem ajánlott" dolgot viszont kivesézhetnénk. Írtátok itt többe is, hogy minden márkának van olyan gépe ami a nem ajánlott kategóriába tartozik (Általában ezek az általam kinézett olcsó gépek, de nem tiszta végül is, hogy miért nem ajánlottak, általában az anyagfelhasználást mondjátok, de nekem az tök mind1, mivel a noti egész évben szinte 1 helyen áll).
    Nekem speciel 1 évben max 10-12 alkalommal van hordozva a laptopom, még így se ajánlhatóak ezek az olcsóbb viszonylag jó procival (i3) felszerelt gépek?
    Van most egy cégnél pl: a Toshiba satellite C850-1L9: i3/4gb ddr3/320 gb 110-ért
    De ott van pl nyitási akcióban egy i5!!! Dell inspiron 3521 4gb ddr3/500gb/AMD R HD 7670M 1gb 129-ért
    Van HP Pavilon 15 is I3/4gb ddr3/750gb 115-ért
    A belépő acerrel mi a baj? Tönkre megy fél év múlva az állásba, vagy mi?
    Az imperiumnál pl ajánlották, még azt is olvastam róla, hogy precízen összeszerelt minőségi darab.
    Nem kukacoskodni akarok tényleg, de marhára érdekel, hogy miért nem ajánlott 1-1 egész jó ajánlat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák