Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bedohazi

    aktív tag

    Sziasztok,
    Notebookot szeretnek vasarolni es kivancsi lennek a ti velemenyetekre meg ajanlasaitokra.

    Feltetelek:
    1. max 3 hetem van a vasarlasra
    2. max 215k, csak Toshiba, Lenovo, vagy esetleg Hp erdekel, Acer, Asus, Dell semmikepp
    3. CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka, szinte minden fog kelleni.
    4. lehetseges jatek is, de az nem muszaj a legnagyobb felbontason.
    5. a minoseg es teljesitmeny is fontos, de mivel a magas teljesitmeny elengedhetetlen ezert gondolom a minoseg lennebb esik, mert ha mindkettot akarom az szerintem nagyon draga lenne.
    6. ssd nem muszaj
    7. kijelzo 15.6"
    8. operacios rendszer nem kell
    9. legalabb 4gb ram, de inkabb 6, legalabb 500gb hdd
    10. a processzor teren szerintem kell a 4 mag, mert mostani notebookomba egy i3-380m van es bizony sokszor nem eleg, ha tobbe kerul is de nagyon orulnek a i7nek, de javitsatok ki ha nem igy van.
    Egyetemi evekre kell, eleg soakt fog menni, es nem lesznek ritkak a teljesitmenyigenyes feladatok.
    11. ezekbol kifolyolag elengedhetetlen egy jobbacska dedikalt videokartya(a mostani mobility radeon hd 5650, ez ala nem akarok adni)
    12. jo lenne ha az akku nem csak masfel orat birna, es ha nem melegedne tulsagosan.
    Varom az ajanlatokat. Nem biztos kihozhato ez 215k bol, de ha nem akkor valaminel lenneb hagyunk. :)
    Amit eddig jonak lattam az egy Lenovo IdeaPad G580, Ivy Bridge i7-3632QM, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 635M 2GB, FreeDOS, Dark Brown

Új hozzászólás Aktív témák