Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tusyy

    csendes tag

    Üdv!

    - Guild Wars 2 játékhoz vennék majd (helyhiány miatt) laptopot, SG-n többek között ezt is ajánlották, aminek alapján nézegettem több Lenovot is amikről itt sok jót lehet olvasni és amiből jelenleg akciós terméket is találtam. Pénzem sajnos egyelőre egyikre sincs, de felmerült bennem pár kérdés:

    -- igazából nekem melyikre lenne szükségem? A játékban wvw-n szeretnék többnyire lenni (pár száz ember lehet egyszerre 1 helyen, és ez a fórumos hsz.-ok alapján mindenkinél leredukálja az fps-t, legyen akármilyen bika gépe). Nagy tömegben a 10 fps körüli értékkel már megelégednék, az otthoni (elég gyenge) asztali gépemen ennyi se szokott lenni (HD vagy full HD-ban, ha a VGA tudja)
    -- azonos gép esetén (pl. Y500) mennyi memória szükséges? Szerintem elég a 4Gb is, de ha 8Gb vagy 16Gb kell bele én azt is elfogadom. Persze minél több van annál jobb, de +egy-két fps-ért azért nem akarok +10 ezreket kiadni
    -- processzort sem értem igazán (i5 vs i7), szerintem i7 lenne a jobb de több vélemény szerint bőven jó az i5 is

Új hozzászólás Aktív témák