Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WildSeven

    tag

    válasz Tenken #22986 üzenetére

    Nyilván azért írtam ide hogy tanácsot és segítséget kérjek, ettől függetlenül ami eszembe jut akár számotokra hülyeség is, leírom, hogy tiszta legyen a dolog korrekt válasz után. Javasoltátok a precisiont gémer helyett, gondoltam dobok neki egy esélyt és utánanézek hogy mit is kapok a pénzemért. utánanéztem a kártyáknak, és a precision felszereltségéből a k4000m kártya tűnt megfelelőnek elsőre. írtátok hogy 680m pl, de ha veszek egy preszizsönt 375ért hozzá még egy ilyen csodát, akkor már nem jövök ki messze messze a 400as keretből. bocsássátok meg a figyelmetlenségemet és szétszórtságomat egyébként, vizsgaidőszakban vagyok, kevés alvás sok teendő, talán nem mentség, de ez van. :B

    **
    kiegészítésként megjegyzem, abszolút nem ismerem a quadro se a firepro kártyákat, notebookcheck-en néztem róluk pár infót, az alapján beszéltem.

    //off
    csak nekem nem jönnek be a privát beszélgetések? "503 - Service Unavailable" errort dob.

    [ Szerkesztve ]

    EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

Új hozzászólás Aktív témák