Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz AndrewBlase #158582 üzenetére

    Szia. Arra amire írtad, hogy kell, arra bármelyik jó tudásban, igazából én sem értem a gamer szegmenst, azt miért nézte, mikor nem arra kell, ahogy írtad is. Ugye a tuf, rog... ezek melegednek nagyon, még nem volt olyan aki ne panaszkodott volna erre. :)

    Használok egy ideje [link] ilyen gépet, én tettem bele még 8gb ramot, de ez lényegtelen is, minden nap hozom-viszem, eddig bírja a strapát.... :) remélem így is marad. Halk, csandes, gyors. Tettem az nvme ssd-re thermal pad-et, mert melegedett.
    Az apple-t akkor vegye, ha tudja is használni. (Majd megőrültem, amikor egyik ügyfelem windost kért egy hasonló gépre.... :) )
    Amiket felsoroltál, azok tudásban bármelyik bőven jó. A gamer gépeket én kivenném a listából, az acer, meg szerintem még silányabb, most volt a kezem alatt egy hasonló acer, abban a venti nagyon hangos volt, nem ajánlom.
    Használt gépek nem jöhetnek szóba? Lenovo thinkpad T4xx,T5xx, vagy Dell 7xxx sorozetok, mert ezek ugye erősebb, nyilván nem hullnak szét.

Új hozzászólás Aktív témák