Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32191744

    törölt tag

    Sziasztok.

    Újra itt, és kicsit változtattam a felhasználási módo(ko)n.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Ha kinézném a legjobb gépet, attól számítva kb. 1 hónap.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    350.000 Jó magyar Forint
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Programozás (kevés, még csak tanulás szinten!!) - ehhez jó lesz a gamer laptop billentyűzete is, nincsenek nagy igényeim ezzel szemben, maximum hardver.

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    !!!Kevés játék!!! SeeMTA (GTA SA Multiplayer szerver, ide a processzor nagyon kell, ugyanis 1 magra írták a játékot anno, ebből adódóan olyan proci szükséges, ami egy magon nagyon tud hasítani) || Ezen kívül kevés Rainbow Six: Siege, GTA V, és nagyjából ennyi :))
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    IPS, 1920x1080
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Hétvégén hordoznám, utazás közben semmi módon nem használnám
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows 10 (nem muszáj, majd valahonnan szereznem kell egyet ha ezen múlik)
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Ha megoldható, kellene HDD, és SSD is. (Ha ismét ezen múlik, akkor a későbbiekben tennék bele SSD-t.) 8 GB RAM elég. Fontos, hogy bővíthető legyen a későbbiekben
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Jó megjelenést kínáljon, és ne legyen kályha (ez tőlem is függ, sőt..)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új is jöhet, kevésbé használt is. ÁFA-s számla jó lenne cég miatt, nem tudom, hogy használt gépeknél ez hogyan működik.

    Eddig a Dell 7577-t ajánlottátok, ami meg is tetszett, de valahogy mégsem. Van 256 GB SSD, I5-7300HQ, GTX 1060, 8 GB RAM-mal felszerelt, ami a legjobb lenne árban, de mint írtam, szükségeltetik az egy magos teljesítmény (I5 vs I7) valamint ebbe nincs HDD sem, és 256 GB-os SSD-re nem tudom hogyan fogok ráférni, ezen kívül van EZ Linuxosan, 1050 TI :W :W :W 8 GB RAM, 1 TB HDD, 128 GB SSD.
    Sajnálom az Y720-t, hogy Telemax-os garanciája van :(
    Esetleg más laptop szóba jöhet?

    Köszönöm! :)) :R :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák