Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Dhampir #135148 üzenetére

    Asszem pont az előző 455 bevezetésénél volt gondunk vidkari összeférhetetlenséggel driver fronton.

    Nincs baj az AMD-vel, már egy ideje egész jó a csomag. A gondom nekem az, hogy kevés esetben kompenzálják ki rendesen árban a performance diffit.

    techNOW:

    Az Asus X sorozatú gépei miért gagyik?

    Mert valaki tl nagy hardvert akar tól olcsón, a gyártó meg a haszonkulcsopt tartja. A végeredmény pedig érezhető elég rendesen

    okros02:

    8570p? Jól gondolom, hogy ebben az esetben is a használt HP-ra gondolsz? KB 2012-től? Volt egy ilyen céges gépem, alapvetően megvoltam vele elégedve, de 2 év erőteljes használat után már az is melegedett, lassult, ami persze természetes valahol, de alapos céges IT karbantartások hatására sem lett sokkal jobb.

    Akkor gond van az IT részleggel. Én még belassult szilíciumlapkát és idővel melegedő gépet, ami nem fizikai hibás nem láttam. De cáfoljatok rám.

    Jött is az új a elitebook G2 840. Ő is most lett 2 éves, de nagyon szeretem, hibátlan. Egy a baj, ezzel a géppel sosem leszek admin user a céges mivolta miatt...így jogosultságok híján vennem kell sajátot.

    Nekem is ez van. Ez is lassul és ez is jobban melegszik majd ilyen alapon. Ha tetszik akkor venni kel egyet.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák