Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacee87

    aktív tag

    Sziasztok!

    Eredetileg azon gondolkodtam, hogy szeretnék végre összerakni egy bitang PC-t amihez évekig nem kell hozzányúlni és nem igazán tudom kihívás elé állítani a közeljövőben. Aztán rá kellett jönnöm arra, hogy nincs időm arra, hogy leüljek elé és játszadozzak rajta, így leült ez a vágyam. Viszont mostanra felerősödött egy olyan igénnyel kiegészülve, hogy mozdítható is legyen. Igazából a PC-m és a jelenlegi laptopom is erősen csereérett 10+ éves mind a kettő, de jelen helyzetben érdemesebb lenne egy mozdítható eszközzel kiváltani! A teljesítmény fontos szempont Photoshop, Premier Pro és AutoCAD is futna rajta és hát akkor már ha egy kis játékra kerülne a sor se álljon meg a tudomány... Bármilyen vélemény, meglátás érdekel!
    Kérdéssor:
    1: 1-4 hónapon belül (ha esetleg várható, hogy mostanában jön ki valami igen fain dolog ami árban is belefér várok)
    2: <450 000 de nem lenne gond ha kevesebb...
    3: Photoshop, Premier Pro és AutoCAD, irodai, játékok
    4: Nem vagyok annyira otthon a címekben, de pl. GTA5 full grafika közelében nem volna rossz...
    5: 15" (hordoznám napi rendszerességgel) min FHD, IPS
    6: Napi szinten, nem különösebben
    7: Nem kell előre telepített oprendszer
    8: SSD, HDD és optikai is legyen
    9: USB type C
    10: Csak számlás, garanciális
    +: Nem szeretném 2-4-5 év múlva kukába dobni...

    Grátiszként érdekelne a dokkolás lehetősége. Olvastam már többféle univerzális jellemzően Type C USB-t használó megoldásról. Ezzel kapcsolatos tapasztalata esetleg valakinek?

    Van két kiszemeltem is, de nem zárkózok el más lehetőségektől sem:

    [ASUS ROG STRIX GL553VE-FY161 ]

    [ASUS ROG STRIX GL553VW-FY020D]

    Megéri a 7700HQ és az 1050Ti a +120k-t?

    Köszönöm a segítséget előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák