Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetry

    senior tag

    Sziasztok

    Egyszer már próbálkoztam, de sajnos nem kaptam választ. Megpróbálom újra:
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    100 körül gondolkodunk, de ha ár érték arányban sokkal jobb van, akkor ajánlhattok 150-ig
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    csak irodai
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    nem
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15", felbontás annyira nem kritikus az irodai használatra. TN jó, én matt párti vagy, de nem perdöntő
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Sokat lesz hordozva, de utazás közben nem lesz használva
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    nem kell alapból lennie, de win7 azért menjen rajta
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    250-es SSD lenne a legoptimálisabb, de utolag is megoldom a cserét tehát nem fő szempont.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    minél könnyebb.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    csak új.

    Összefoglalva, édesanyámnak munkára kell, irodai felhasználásra. 15"-t akar, és legyen minél könyebb és az akksi minél tovább bírja. (Tudom hogy ellentmondanak).
    Most lenovo SL510 van, és az nehéz.

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák