Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz premete #10070 üzenetére

    Mondjuk a leírás pont kamu, nagyjából az eredeti FRU-s alkatrészek fele utángyártott, de simán eladják gyárinak, fórumról is hozattak többen akksit, amik tényleg mindenben stimmeltek és még az eladó is úgy használta, hogy eredeti. Aztán mégsem. Pedig tényleg megkapsz gyári számot meg mindent, csak közben szopó van.

    Én most előkaptam a Pavilionom garipapírját, és azon kívül, hogy rajta van, hogy ők hozzák viszik és, hogy én hol adhatom le, semmi más érdemleges, laikus számára érthető dolog nincs. Engem is simán átbaxhatnának a palánkon egy valamilyen külföldi papiros vagy számomra alig ismert márka papírjával, mert egy rövidítéstől és egy szókapcsolattól némi halandzsával körítve még nem leszek előrébb. Jó, persze, első dolgom hivatalos álláfoglalást kérni egy főmuftitól telón vagy másképp, de ezt igen kevesen teszik meg. Ha meg egy bolt akkora frenyó, mint a radium, hogy hazudnak meg szanaszét kenik a népet, vagy elad kiállított-teszt-renew gépet újonnan, akkor balta és asztalvagdalás.
    Aki meg buta felfogni, hogy egy adott ár alatt biztos csőbe húzzák: megérdemli.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák