Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pagonyinhu

    csendes tag

    Sziasztok!

    Eddig a családban nem éreztük szükségét notebook vásárlásának, de sajna most a nagyszülők állapota miatt erre sort kell kerítenünk. A gépet elsősorban édesanyám használná mobilinternettel, ebből kifolyólag egy teljesen átlagos használatra alkalmas gépet keresnénk. 15,6"-ost szeretnénk, INTEL processzorral (bár meggyőzhető vagyok), VGA nem számít. Olyan 150K-s szintet lőttem be elsőre, talán ebben az árkategóriában már lehet kapni olyan masinát, ami megfelelne az igényeinknek. Nem feltétlenül fontos szempont, hogy minél olcsóbb legyen, inkább legyen minőségibb.

    Elsőre persze a DELL N5110-es sorozat és az ASUS K53-as sorozat tetszett meg. Utánuk néztem és sajnálattal vettem észre, hogy egyik sem ajánlott kategória. A kérdésem tehát, hogy akkor milyen és mely' típusú notebook(ok) ajánlott(ak) ebben az árkategóriában?

    ACER-eket, FUJITSU-kat nem is néztem, korábban sok rosszat hallottam róluk, főként DELL és ASUS vonalon keresgéltem.

    Köszönöm a tanácsokat előre is, üdv!

    Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia!

Aktív témák