Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • olka13

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem és remélem Ti tudtok nekem tanácsot adni.
    Laptopot(notebbok) szeretnék venni és játékra kellene leginkább.Tudom egy asztali gép szerencsésebb lenne, mert a laptopokat konkrétan nem erre találták ki de nekem fontos a mobilitás! Nem igazán tudok rá 170-180E forinttól többet szánni így hát ezen belül szeretnék tőletek tanácsot kérni milyet is vegyek.
    Illetve kaptam már egy ajánlatot amit jónak találok és szeretném leírni a configot és ezzel kapcsolatban is tanácsot kapni,hogy érdemes e vele foglalkozni!
    Dell Inspiron N5010 Peacock notebook-Intel Core i3-380M 2.53GHz, 2GB DDR3 Ram (1333 MHz), 15,6" True Life(1366x768) Wled Tft+1.3Mp webkamera,320GB 5400rpm SATA HDD, 1GB ATI Mobility Radeon HD 5650 videokártya!
    Előre is köszönöm a tanácsokat!

  • olka13

    csendes tag

    Hi!
    Köszi a válaszokat!
    Lenne még kérdésem és hát lehet sötétnek fogok tűnni de ha jól tudom kérdezni nem szégyen.
    Mit gondoltok az i3-380M-s prociról, mert 370-s ről már olvastam ill. hallottam jó dolgokat de bevallom,hogy még 380-as-ról még eddig nem nagyon hallottam.
    A másik pedig az lenne, hogy mit is jelent az ATI5650-nél az hogy overlocked?Jelent e ez valami gondot vagy csak annyi,hogy nem lehet feljebb húzni?
    És még egy ezeknek a Del gépeknek vannak a valami titkos gondjai,típushibái és hogy szerviz igényesek e? Mert hallottam olyan típusokról amelyek garancia lejárta(2év) után tömegesen kerülnek szervizekbe.
    Előre is köszi!

Aktív témák