Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomacyp

    csendes tag

    Sziasztok!

    Gépvásárlás előtt állok, persze nem magamnak hanem a feleségemnek.
    Jó pár órát eltöltöttem a különböző laptop márkák nézegetésével, és talán mivel már 6 éve Dell-t használok 3 év asztali gép 3 év D630-as latitude , ezért a Dell-eket keztem el nézegetni + Tosibákat.

    Igazából a legmeggyőzőbb dolog a Dell 3 éves garija mivel már egyszer 1.5 év után
    átestem alaplap cserén,

    Nem akartam sokat költeni rá, 130-ról indultam, most már 160-nál járok, mivel itt kezdődnek a használható dell-ek, vagyis ha 3 év múlva is még használható gépet szeretnék.

    amit kinéztem : DELL Inspiron N5010 Intel Core i3-370M 2.40GHz, 2Gb Ram , AtiHD5470 video card. ez kb 155 eHuf

    Ramban ez kicsit kicsi szóval veszek hozzá + 2 Gb ramot, ha jól néztem ehhez a géphez be van építve 1* 2 Gb ram így ha jól gondolom, be tudok építeni még egy 1* 2 Gb ram ot ez 8 e huf....( fórumon olvasgatva kiderült számomra, ez nem jelent gari vesztést)
    így a végén lesz egy jó kis laptop..

    Az egy kis szépséghibája a dolognak, hogy a feleségemnek nem nagyon tetszik a Inspiron belső fényes matt felület , mert nagyon meglátszik rajta, ha összetapogatja az ember ....
    nézegettem, de eddig nem találtam ami nem ilyen fényes belülről....
    A régebbi típusoknál van amelyik nem ilyen fényes, de abból nincs i3-as , illetve a Vostro-k túl drágák!!

    a tosiba ami tetszik : TOSHIBA Satellite L650-146,
    Intel Core i3 330M, 4GB, ATi Radeon HD5145 kb 158e Huf

    De ez végső megoldás, ha kiábrándulnánk a Dell-ből

    Üdv

Aktív témák