Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cira

    csendes tag

    Sziasztok!
    Engem is érdekelne, hogy érdemben mi a különbség a dell vostro 3300 és a 3350 között?
    Azt olvastam, hogy az előbbi szériában gond volt a hangfallal, vajon orvosolták ezt a hibát?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, ez mennyivel jobb mint a 3300-ban lévő NVIDIA Geforce 310M 512MB. Pl. játékra melyik a jobb választás?
    Bármelyikkel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Mennyire melegszik? Milyen a hangfal?
    Észrevettem, hogy a 3350-es modell op.rendszerrel kerül kb. annyiba vagy valamivel kevesebbe mint a 3300-as modell, ez azért lehet mert az újabb modell még bevezető áron van, vagy szerintetek miért?
    Előre is köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szerintetek van érdemben valami a különbség a dell vostro 3300 és a 3350 között?
    Azt olvastam, hogy az előbbi szériában gond volt a hangfallal, vajon orvosolták ezt a hibát?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, ez mennyivel jobb mint a 3300-ban lévő NVIDIA Geforce 310M 512MB. Pl. játékra melyik a jobb választás?
    Bármelyikkel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Mennyire melegszik? Milyen a hangfal?
    Észrevettem, hogy a 3350-es modell op.rendszerrel kerül kb. annyiba vagy valamivel kevesebbe mint a 3300-as modell, ez azért lehet mert az újabb modell még bevezető áron van, vagy szerintetek miért?
    Előre is köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szerintetek van érdemben valami a különbség a dell vostro 3300 és a 3350 között?
    Azt olvastam, hogy az előbbi szériában gond volt a hangszoróival, vajon orvosolták ezt a hibát?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, ez mennyivel jobb mint a 3300-ban lévő NVIDIA Geforce 310M 512MB. Pl. játékra melyik a jobb választás? Itt olyan játékokra gondolok, mint pl.:sims1-2, lost, csi, tehát nem nagy igényű játékok. Ezeket vinné?
    Illetve filmeket szeretnék nézni rajta.
    Bármelyikkel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Mennyire melegszik? Milyen a hangfal? Esetleg ha tudtok magyar nyelű teszteket, akkor azokat elolvasnám, mert nem találtam sehol.
    Észrevettem, hogy a 3350-es modell op.rendszerrel kerül kb. annyiba vagy valamivel kevesebbe mint a 3300-as modell, ez azért lehet mert az újabb modell még bevezető áron van, vagy szerintetek miért?
    Előre is köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

  • cira

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szerintetek van érdemben valami a különbség a dell vostro 3300 és a 3350 között?
    Azt olvastam, hogy az előbbi szériában gond volt a hangszóróival, vajon orvosolták ezt a hibát? Próbálta már valaki?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, ez mennyivel jobb mint a 3300-ban lévő NVIDIA Geforce 310M 512MB. Pl. játékra melyik a jobb választás? Itt olyan játékokra gondolok, mint pl.:sims1-2, lost, csi, tehát nem nagy igényű játékok. Ezeket vinné?
    Illetve filmeket szeretnék nézni rajta.
    Bármelyikkel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Mennyire melegszik? Milyen a hangfal? Esetleg ha tudtok magyar nyelű teszteket, akkor azokat elolvasnám, mert nem találtam sehol.
    Észrevettem, hogy a 3350-es modell op.rendszerrel kerül kb. annyiba vagy valamivel kevesebbe mint a 3300-as modell, ez azért lehet mert az újabb modell még bevezető áron van, vagy szerintetek miért?
    Előre is köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    válasz gabsz227 #10376 üzenetére

    Szia!

    Köszi a válaszokat!
    Nem kötekedésként, de pont hogy az újabb modell (3350-es) kerül kevesebbe, mint a 3300-ás, és a 3350-esben még op.rendszer is van. Vásárlás előtt állok, és ha csak ár alapján döntenék,hogy ami drágább valószínűleg jobb is, akkor a 3300-ást kéne választanom, pedig az a régebbi modell..
    Ezért is érdekelne, hogy melyik a jobb választás.
    Google-t én is néztem, de eddig nem találtam tesztet a 3350-esre, ezért is kérdeztem itt hátha valaki már belefutott, ami esetleg az én figyelmemet elkerülte. Vagy ha valaki vett is valamelyik típusú gépet, és akkor le tudja írni a személyes tapasztalatát.
    Azért próbáltam meg többször is feltenni ugyanazokat a kérdéseket, mert úgy gondolom a legtöbb fórumozó csak pár régebbi hozzászólásig olvas vissza, és hátha az enyém pont kiesett nála... :U
    Azért még egyszer köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szerintetek van érdemben valami a különbség a dell vostro 3300 és a 3350 között?
    Azt olvastam, hogy az előbbi szériában gond volt a hangszóróival, vajon orvosolták ezt a hibát?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, ez mennyivel jobb mint a 3300-ban lévő NVIDIA Geforce 310M 512MB. Pl. játékra melyik a jobb választás? Itt olyan játékokra gondolok, mint pl.:sims1-2, lost, csi, tehát nem nagy igényű játékok. Ezeket vinné?
    Illetve filmeket szeretnék nézni rajta.
    Bármelyikkel kapcsolatban tud valaki tapasztalatot mondani? Mennyire melegszik? Milyen a hangfal? Esetleg ha tudtok magyar nyelű teszteket, akkor azokat elolvasnám, mert nem találtam sehol.
    Észrevettem, hogy a 3350-es modell op.rendszerrel kerül kb. annyiba vagy valamivel kevesebbe mint a 3300-as modell, ez azért lehet mert az újabb modell még bevezető áron van, vagy szerintetek miért?
    Előre is köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    válasz dkface #12345 üzenetére

    Sziasztok!
    Eddig mindenhol azt olvastam, hogy az ATI jobb mint az Nvidia, de most elbizonytalanítottatok. Akkor most mi van? Vagy ez csak a lenovoknál van?
    Dell notit szeretnék, és eddig főleg nvidia-val árulták, amire páran panaszkodtak, hogy a gép jobban melegszik tőle stb.. Most lehet kapni ATi-val szereltet, erre meg olvasom hogy az sem jó...
    Minden ATI-s kártyára igaz a fenti probléma, vagy csak bizonyos típusaira?
    A 3350-ben ATi Mobility Radeon® HD6470 512MB videokártya van, a 3300-ban NVIDIA Geforce 310M 512MB. Akkor játékra melyik a jobb választás? Itt olyan játékokra gondolok, mint pl.:sims1-2, lost, csi, tehát nem nagy igényű játékok.
    Amúgy nekem nem tűnt fel hogy egyre több cég tér át nvidia-s notikra ATI-ról.
    Köszi mindenkinek! :)

  • cira

    csendes tag

    válasz Chaser #12361 üzenetére

    Szia!
    Köszi a választ! De azt megkérdezhetem, hogy mi alapján mondod hogy az Nvidia a jobb?
    Mert ezen az oldalon:
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
    Az ATI 152., míg Nvidia a 184. helyezettek. Tehát szerintük az ATI az erősebb. :U
    Köszi!

  • cira

    csendes tag

    válasz Chaser #12368 üzenetére

    Köszi!
    Említetted, hogy :"Nem mellesleg mivel az atit lecserélték nv-re, megszűntek a kis allűrök amikről többen beszámoltak. Az nv optimus az tökéletesen működik, nem véletlen kezd egyre több gyártó nv-re átállni."
    Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy milyen allűrök voltak?
    Valamint ha szerinted is az ATI a jobb, miből gondolod, hogy egyre több gyártó tér át az Nvidia-ra? Szerintem egyformán lehet mindkettőre gépet találni.
    Még egyszer köszi! :R

  • cira

    csendes tag

    válasz andrea_1224 #12565 üzenetére

    Szia!

    Ez is lehet:
    http://laptopok.net/asus/asus-bamboo-u33jc
    vagy:
    http://www.asusnotebook.hu/notebook/U6V-2P055E
    Szinte az összes létező méretű kijelzővel kapható.

  • cira

    csendes tag

    válasz blast3r #12621 üzenetére

    Szia!

    Elég gyanús, már nagyon sok hirdetése megjelent, és az alatta lévő hozászolásokból az derül ki hogy hol válaszol hol nem, általában nem. Bár volt már valaki aki vett is tőle, nem panaszkodott, szóval ha sikerül elérned kiderül.... :F
    Én is érdeklődtem nála gy másik gép kapcsán privátban, pár nappal később reagált csak az üzifalon hogy elkelt a gép. Arra én is kíváncsi lennék hogy tudja ilyen olcsón adni a vadi új gépeket.

Aktív témák