Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nyx89

    aktív tag

    Sziasztok!

    Konfig váltás előtt állok, felmerült a laptop lehetősége, amihez nem értek, ezért segítségért fordulnék hozzátok.
    Keret: max 150
    Amire kellenne: Programozás(semmi extra grafikai/tervező programok, tehát VGA nem kell), egyéni multimédia, semmi játék(max flash:) )
    Mindenképp Intelben gondolkozom, a pénzből a lehető legjobb teljesítményűt szeretném használható minőségben, garanciásan, újonnan.

    Amiket kinéztem eddig:
    I3
    4GB
    Acer 5749
    8GB - Ekkora memória mérethez nem feltétlen ragaszkodom, mivel a többit is kibővíteném idővel ha kevésnek érezném.
    HP G6

    I5
    4GB
    Asus K53E
    Acer 5750

    Alapvető kérdéseim:
    1, Megéri az i5 a felárat i3-mal szemben?
    2, Minőségben melyik a legjobb? (Garancia is szempont, de tudom hogy ki lehet terjeszteni, ilyen szempontból a HP tetszene a legjobban, de a teljesítmény miatt az Acer/Asus hármas is szimpatikus)
    3, Léteznek e ezeknél jobb alternatívák? (HP, i5, 8GB :) -> bár ez inkább álom, ennyi pénzért)

    Minden hozzászólást szívesen fogadok. Előre is köszönöm a segítségetek!

    Üdv

  • Nyx89

    aktív tag

    no.2.

    Sziasztok!

    Konfig váltás előtt állok, felmerült a laptop lehetősége, amihez nem értek, ezért segítségért fordulnék hozzátok.
    Keret: max 150
    Amire kellenne: Programozás(semmi extra grafikai/tervező programok, tehát VGA nem kell), egyéni multimédia, semmi játék(max flash) :)
    Mindenképp Intelben gondolkozom, a pénzből a lehető legjobb teljesítményűt használható minőségben, garanciásan, újonnan.

    Amiket kinéztem eddig:
    I3
    4GB
    Acer 5749
    8GB - Ekkora memória mérethez nem feltétlen ragaszkodom, mivel a többit is kibővíteném idővel ha kevésnek érezném.
    HP G6

    I5
    4GB
    Asus K53E
    Acer 5750

    Alapvető kérdéseim:
    1, Megéri az i5 a felárat i3-mal szemben?
    2, Minőségben melyik a legjobb? (Garancia is szempont, de tudom hogy ki lehet terjeszteni, ilyen szempontból a HP tetszene a legjobban, de a teljesítmény miatt az Acer/Asus hármas is szimpatikus)
    3, Léteznek e ezeknél jobb alternatívák? (HP, i5, 8GB :) -> bár ez inkább álom, ennyi pénzért)

    Minden hozzászólást szívesen fogadok. Előre is köszönöm a segítségetek!

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák