Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz WD9 #4505 üzenetére

    Ha nincs rá több keret akkor nincs, hiába is érné meg. Nem tudom hol nézed az árakat, P6100 verzió 2GB ram + 320GB hdd a fujishopban br 127k, i3 330 + 4GB ram +500GB hdd 150k ugyanitt. Ez 23k, de a ram duplája és a hdd is nagyobb. Viszont innen már csak kis ugrás az inspiron 16k-val. Ha meg tudsz elégedni kompromisszumokkal akkor vedd a legolcsóbbat sztem, de ne is tervezz 4-5 évre, gar lejárta előtt pár hónappal add el, vagy majd meglátod akkor még elég lesz-e és lehetséges-e a garbővítés. Max vegyél bele még 2GB ramot, akkor is megvan 132k-ból a gép, ennél olcsóbb meg már nem lesz a memória, drágább meg ki tudja?:)

    szerk: trollreign: A filmek felbontása valóban növekedni fog, de az a jelenlegi gépeket több okból nem érinti. Egyrészt mert a k_vad HD-t asztali i7-esek brutál vga-val is csak izzadva küzdik le, másrészt a HDMI-n és dsubon úgy tudom max 1900x1200 a kimeneti felbontás lehet tévedek-. Esetleg a DP tud többet de az kevés gépen van. Meg az ilyen megjelenítők se az elkövetkező 5 évben fognak elterjedni. Röviden: fHD-nál nagyobb felbontásban azért még nem kell gondolkozni, viszont a flash és böngésző dolgokban igazad van :R

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák