Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • archie17

    tag

    válasz Sk8erPeter #27589 üzenetére

    Szép az a Lenovo!

    Tényleg van valami lilás beütése (bár én nem vagyok releváns a témában, mivel tévesztem a színeket :)) - pont ezért barátnőmmel néztem meg, ő is azt mondta, hogy lila). Igazából csak bizonyos szögből tűnik ki erősen, amúgy szerintem ettől a belseje még kicsit "elitebb" hangulatú is. Külön élmény a touch funkciógom csapat (némítás, volume + - , van valami 1 gombos mozi mód is de azt nem tudtam az üzletben értelemszerűen tesztelni - a többinek szerintem kiváló az érzékenysége).
    A fedlapjáról van, akinek a Braille jut az eszébe, ez lehet jó-rossz is, nekem bejön, ahogy a szintén érdekes színű csík is körülötte (ez a pirostól a bronzon át a narancsig vonul nálam, de mint mondtam ez nem jelet sokat :D ) és hasonló a hűtőkimenet rácsa, ami viszont szerintem egyértelműen emeli a noti kinézetét.

    Nem egy könnyű darab, a gyalogosan napi szinten hordozóknak szerintem ez már nem megfelelő kategória, de sokkal kecsesebb a vele egy szinten levő ASUS-nál.

    Van pár jobb minőségű "unpacking" videó a youtube-on róla, de érdemes személyesen is megnézni. Ha Bp-i vagy, a Laptopszalonban (Nyugatinál), Arena Saturnban (nem az i3 verzió de külsőre mindegy) vagy a Corvin Euronics-ban ki van állítva tudtommal.

Aktív témák