Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz upszilon1 #2302 üzenetére

    Nem akarlak lebeszélni:) Az új gépben már mindben szinte 1x2GB ram van. Pl az én lassan egy éves E720-amban is úgy volt. Csak egy mail az iponnak vagy egy importőrnek. Nem kell az iponban vásárolni, csak nézelődtem, lehet másutt olcsóbb is. Van náluk pl 110k-s gép ami másutt 10k-val olcsóbb.
    Ha az open office nem is veri kenterbe, mindenesetre az office start erősen butított, sok mindent nem lehet benne használni amit a teljesben, lehet pont olyan dolgokat amit használnál is.
    Továbbra is azt mondom, alig kerül többe egy ilyen kategóriás gép, ennek az ellenkezőjét nem fogod tudni megetetni itt senkivel, max magaddal :P A dellen esata is van, a medionnál nem láttam. meg ott az aku, azokra mindenhol max 1 évet adnak, dee lehet csak felet.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • trollreign

    tag

    válasz upszilon1 #2302 üzenetére

    Itt egy ACER, kb 160k-ból kijön garanciabővítéssel, Win7-el, a hardver majdnem ugyanaz, csak sokkal jobb, modern i3-as proci van benne, és azért mégiscsak ACER, nem pedig medion akoya vagy mi a szösz.
    Én személy szerint az MSI-t tartom a leggyengébb minőségű notebookok forgalmazójának, és ez a medion cég az ő gépeit piszkálta meg. Hogy jobb lett, vagy rosszabb, egyelőre nem tudni.

    Amúgy meg mi nem azért vagyunk itt, hogy ilyen fanatikusan elfogult embereket lebeszéljünk a szívük vágya notebookról, ha ennyire tetszik, hát vedd meg. Miután megvetted, próbáld ki, használd, aztán írd meg itt a fórumon, hogy mik a tapasztalataid, és legközelebb könnyebb lesz majd lebeszélni róla az embereket, vagy éppen rábeszélni - bár azt erősen kétlem.

    Ha meg te megbízol egy szupermarketben, de elítéled alapból a webshopokat, akkor megint nincs miről beszélni...

    Egyébként ALDI-nál nekem is az a tapasztalatom, hogy ha visszaviszel valamit (én 10k környékén vettem fateromnak egy cipőt), akkor tényleg meg sem nézik, hogy mi történt vele, csomagolják és küldik vissza, te pedig kapod vissza a pénzt.

    Kérdezted, hogy szervizben ki az etalon: szerintem a sonynál a legjobb a szolgáltatás, de kiváló a szerviz a dellnél és a lenovonál is.
    MSI-t gyűlölöm ilyen szempontból, mert rengeteget ülnek a notebookokon (értsd: 2hét vagy akár 1 hónap), és néha nem is azt nézik meg rajta, amit hibának bejelentettél, hanem valami tökmást, majd írnak 2 hét múlva, hogy jöhetsz érte Székesfehérvárra, "megnéztük, semmi baja"...

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz upszilon1 #2302 üzenetére

    4Gb-tal +11k. Sztem kényelmesebb boltabn +6-ért megvenni a 2GB-ot külön. Ez a bolt laptoppal foglalkozik spcializáltan, ugyanannyiba kerül a gép 2GB-tal mint iponban. Oem W7 25k-tól már van - amit a medionhoz adnak az is oem, meg kb az összes amit laptop mellé adnak-, tehát 143+27k-val számolva is 170k a gép, itt már csak a hdd kisebb cpu viszont erősebb. Hol van itt majd' 2x-es árkülönbség? :P De ez csak egy példa volt, lehet alternatívákat találni csak keresni kell.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • bdfhz

    aktív tag

    válasz upszilon1 #2302 üzenetére

    Általában évek óta működő, bevált hagyományos boltokra hivatkozunk, amelyek biztosítanak lehetőséget internetes vásárlásra. Ez nem ugyanaz, mint a névtelen webshop.

    Ami a memóriát illeti, egyáltalán nem biztos, hogy a 2 GB két modul formájában van az adott gépben.

    Ha csak helyi boltban, személyesen vagy hajlandó vásárolni, erősen behatároltak a lehetőségeid, ha csak nem a főváros közelében élsz.

    Szerintem mindenki elmondta, mit gondol a gépről, kár ezen tovább rágódni. Dönts, ahogy jónak látod!

Aktív témák