Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz Declare #21305 üzenetére

    Ha a jelenlegi elitebook tetszik akkor nem sok választásod van :) Ez az egyetlen business kategória ami az eddigi egyen kinézettel szakított és átment egy kicsit apple irányba (chiclet billentyűzet). Nekem éppen ezért nem kellett :)

    Nekem korábban hp 8510p volt, nagyon jó kis gép volt. Szerintem ezek az elitebookok is nagyon jók. Hátrányuk hogy nehezek (8560w 3kg, van benne anyag).

    Bár a 8560w-nek akkor van érteleme ha kell a grafikai teljesítmény. És nehezítésként ne quadro 1000-el vedd (bár én csak ilyennel láttam itthon) hanem firepro-val (ha játszogatsz is vele) vagy quadro 2000-el (ha tervező vagy egyéb munka programra kell).

    Ebben a kategóriában van még a dell m4600 (itthon nincs hivatalosan), és a thinkpad w520 (ha kell a grafikai erő, de jelenleg ez sincs).

    Ja és szerintem a thinkpad műanyag töréstől ne tarts, az egy más kategória.

    Én azt javaslom az vedd ami tetszik :) Ha már ennyi pénzt kiadsz.

  • Cyrin

    addikt

    válasz Declare #21305 üzenetére

    Az elitebook billentyűzet világításához mondanám, hogy nyilván nem olyan cool mint pl. a Dell-nél, de használható, sőt amikor először dolgoztam rajta sötétben, rájöttem, hogy valójában többet ér, mivel az asztal noti körüli részét is megvilágítja, és munka közben amikor fel kellett írnom valamit, vagy jegyzeteltem, simán látható.
    Az új 8560p nekem nem tetszik annyira.

Aktív témák