Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • doser0717

    aktív tag

    válasz Tom1939 #16376 üzenetére

    Néztem, de itt a fórumon még régebben írták hogy nincs túl jó tapasztalat a notebookzone-ról. (nem rádim.hu szint, de állítólag itt is vannak sumákolások)
    Igazából csak a RAM és a hdd a különbség (az enyémben 14Gb ram lesz, ebben meg 4 van, + az enyém 1,5 terás lesz ez meg csak 500Gb-s), az összes többi egyezik. - a billentyűzetet nem tudom, mert az enyém 100% hogy uk kiosztás lesz, de ez sem biztos hogy magyar... Nézdd meg máshol mennyi ez a gép! :U
    Ezért is nem értem hogy az notebookzone.hu-n miért írják hogy max. 8Gb?!?

    Érdekes, hogy nekem a külseje tetszik sokkal jobban! :DDD A grafikával sztem pár évig nem lesz baj. A matt kijelző meg... - sokkal jobban tetszene, de igazából csak én használom, csak egyedül nézem és a készenléti idő miatt jobbára csak hálóról zárt helyen, szóval...
    Mondjuk ott van még hogy az msi-ben 2* 3.0usb van az Asusban meg csak 1 + az msi-ben van e-sata asusban nincs. Szóval maga a konfig az msi jobban tetszene (kívül-belül), de a férfi megérzésem azt mondatja hogy Asus! + ezt az MSI-t még nem is lehet kapni, mert majd csak augusztus közepe/végétől forgalmazzák majd, tehát nem lehet tudni nem e lesz valami gyermekbetegsége. És hát az Asus valamiért csak best buy volt a kategóriájában a g73-al, ez meg ugyanaz csak kicsit több...
    Mindent összevetve kockáztatok 350.000Ft-ot (hogy megjön e egyáltalán), de ha sikerül akkor lehet páran még követnék a példám.
    És ugye valami régi okos megmondta anno, hogy ha nem kockáztatunk nem jutunk előre.
    Vagy belebukok, vagy nem, de megpróbálom...

    FK8, Valoriani Baby 75

Aktív témák