Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz yxcv #10536 üzenetére

    Volt pár modell, ami megjelent glossy/antiglare verzióban is. A linuxot ingyen adják, az nem hátrány:) Lan is Gb-es, sztem a fujishopból rendelj, ingyen viszik ki és garizatatni is elviszik ingyen utána. Kb bármelyik boltban vehetsz bele ramot, kingmax megteszi. Csak egy szervizablak van amit le kell csavarozni, nem kell hozzá szaktudás.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • atesss

    addikt

    válasz yxcv #10536 üzenetére

    "iPonos-é fényes, mail-ben rákérdeztem" Na ez akkor elég komoly probléma !
    De honnan tudják ezt jól az Ipon-osok, ha nincs is náluk a gép, ők is csak rendelik nagykerből ?
    Amúgy ezt a konkrét darabot az Ipon-ból linkelték már sok mindenkinek, szerintem vettek is jó páran itt a fórumon. És senki sem mondta eddig hogy nem matt.

    De jobb a megerősítés, nincs itt egy Fujitsu A530 A5300MRMD5HU tulaj ?

    LAN-ról: Hát átlagos otthoni használatban ugyan szerintem ritkán kell a GBit-es LAN, de a jövőre gondolva mindenképp ajánlott. Már most is van olyan net csomag itthon amihez kell, ha teljesen ki akarod használni (pl. UPC FiberPower 120). De amihez tényleg kell a sebesség, ha gépek közt hálózatban akarsz átmásolni nagyobb fájlokat. Pl. HD filmek.
    Ilyen kategóriás gépekben azért már tényleg ritka szerencsére a 10/100-as. Aki meg még mindig azzal gyártja a notiját, az kenje a hajára...
    Kb. 0,01$-t takarít meg vele hogy nem GBit-eset rak a gépbe. De lehet már nem is, mert már nem is nagyon gyártanak 10/100-ast.

    De amúgy az Ipon honlapján rendszeresen el vannak írva dolgok, én részemről biztosra veszem hogy ebben Gbit-es van.
    De ha mailben rákérdezel egy konkrét dologra, akkor már remélném, hogy jó adatot adnak meg. Bár akkor ez sem biztos...

    [ Szerkesztve ]

  • dkface

    aktív tag

    válasz yxcv #10536 üzenetére

    rendeld fujitsu shopból jobb biztosra menni , és ráadásul ugyanannyiba is kerül , egyébként ezer százalék hogy van rajta HDMI , és GB/S LAN ez az összes A530nak alapfelszereltsége, amelyik meg nem matt az nem A530 hanem AH.

Aktív témák