Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nexus6

    aktív tag

    válasz Darth_Revan #31871 üzenetére

    ezeket én is régóra nézem, csak a távolság a gond. egyébként 700 euroért már ezekből lehet összerakni egy 4650-es notebookot. és van a sager, compal ami ugyanez. nekem még az asus n81 tetszett, de sehol nem kapni itthon, meg gondolom mennyi lenne. asusnak van magyar elérhetősége? ennek csak az akku idejét szólták le a tesztek. sajnos az ujjlenyomat gyűjtős gépeket utálom. (hp dv6,msi gx623 kilőve, toshiba a500 és sony fw-ezt jobbnak mondják)
    Még németben láttam az új acer 5935-öt, erről sehol nem írtak. gt240 kártyával, sem teszt, sem eredmények. De azért kíváncsi leszek mit hoz. A gt130 gyengébb, mint a 5930 volt. Na az még tetszik (5930), viszont már sehol nem kapni.

    Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

  • nexus6

    aktív tag

    valakinek van tapasztalata esetleg az asus n81 vp géppel? itthon pár boltban lehet rendelni, azonban közel a kinti árkahoz képest másfélszeres áron... tudom lehet alternatíva az a500, de az nehezebb és a felülete nem szimpi, na meg nem lehet kapni a toshiba fórum szerint. hasonló a dv6 is...

    Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

Aktív témák