Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz szucsi #7072 üzenetére

    Őszintén? Fogalmam sincs. Notebookban nagyon régóta arra figyelek, hogy minél kisebb fogyasztású és hosszabb akkus üzemidejű gépet keressek, így a nem integrált VGA-k némiképp (teljesen) kiesnek a látókörömből. :B

    Viszont játszani én is szoktam a notebookon is, ha úgy adódik (jellemzően egy kis CS Source, vagy NFSU2, Flatout 2, vagy még ezeknél is régebbi játékokkal), pedig az én notimban egy két generációval korábbi GMA900 van csak.

    A mai X3100-as integrált VGA-k szinte minden mai játékot elvisznek, igaz természetesen csak kompromisszumokkal, viszont fogyasztás/melegedés terén mérföldeket vernek különálló társaikra, amiknél azonban még így sem úszod meg a kompromisszumokat.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Dolby

    senior tag

    válasz szucsi #7072 üzenetére

    Az szerintem a melegszik ellenben gyenge kártyák közé tartozik :-D Na jó annyira azért nem tragédia, de itt egy lista

    Szucsi Esetleg lesd meg ezt a Lenovo N200-as gépet. Szerintem neked elég lenne egy x3100-as integrált vga. Meglepődnél hogy a laptopokban miket tudnak ezek a kártyák :-) Abban szinte biztos vagyok hogy a 6600 szintjét eléri, legalábbis ha az asztali 6600-ra gondolsz :-) És még ha ki is egészíted 3 évre a garit, akkor is annyi lesz mint az acer önmagában.

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Aktív témák