Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bibby

    addikt

    válasz spyduck #23684 üzenetére

    Szerintem azzal is lehetne vitatkozni, hogy minőségre ugyanaz, de ha ez nem elég mutass 110-ért 14,1"-os n200-at, core2duo processzorral, montevina platformmal, HDMI csatolóval, Vista business-szel, merevlemez védelemmel, folyadékálló billentyűzettel, trackpointtal, stb.

    Ez nem csak konfigon múlik. Értem én hogy mit akarsz mondani, de akkor sem tartom rossz választásnak, vagy rossz döntésnek a lenovo-tól hogy piacra dobták ezt a szériát. Olcsóbb alternatíva az üzleti szegmensben, muszáj nekik is nyitni másfelé, mi meg csak jól járunk ha nő a választék a jó gépekből, jó áron.

    Más: megjelentek az n500-asok, hátha valakit érdekel, itt láttam.

    Ελευθερια η θανατος

  • bAtt001

    addikt

    válasz spyduck #23684 üzenetére

    Értem, hogy mire gondolsz az SL szériával kapcsolatban. De az az igazság, hogy nem igazán tudom, hogy szükségem van-e a magnézium burkolatra meg a roll-cage-re. Egyetértek, hogy nagyon hasznos dolog. Annyit lenne hurcolva a gép, hogy beviszem a koliba hetente + a vonaton használnám. Ezenkívül nem lenne sokat úton, így előreláthatólag. Ehez meg elégnek kellene lennie az SL karcálló keményebb műanyagának is, illetve a ház roll-cage-ének - ami nincs a kijelző részben, de tudtommal az a 15,4" R61-ekben sincs, csak a 14,1"-ekben.
    Mivel ez lenne az első laptopon nem igazán van tapasztalatom bennük és így a HP-kal se. A 6510b az SL-ekhez képest mennyire rosszabb minőségben? Nem éri meg azokat választani? Van-e valami védelme mind külsőleg, mind belsőleg az ilyen HP gépeknek? Hosszútávra melyik az ajánlottabb?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák