Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mimi_bacsi

    tag

    válasz amol #23182 üzenetére

    Debreceni vagyok, nem veszem webáruházban, kapom és meg kell mondanom, milyet kérek...

    A videokártyának a típusát nem látom...x3100?

    [ Szerkesztve ]

  • harry

    veterán

    válasz amol #23182 üzenetére

    Ismét egy kezdő kérdés - miket érdemes megnézni noti vásárlásnál? Kijelző pixelhiba gondolom, mi jöhet még szóba? Nyílván vannak ilyenek, hogy karcok, gombok, zsanér mozgása, venti zörgés, esetleg optikai meghajtóba egy lemezt. Valami egyéb? Most gondolom olyat nem nagyon érdemes kérdezni, hogy mennyire gyakoriak ezek egy márkás notinál, mert ha csak egyszer is, de pont nálam valami nem stimmel, ez épp elég.
    Mennyire gáz egy webshop úgy, hogy esetleg irodában át tudom venni a csomagot? Mármint ilyen lehetőség azért szokott lenni, gondolom. Illetve webshopoknál azt hiszem 8 napig (?) vissza lehet vinni a gépet ha valami gond van, és cserélik, míg boltnál ez 3 nap (legalábbis ilyesmit hallottam, nem tudom pontosan). Vagy ez a pár napos garancia mire is vonatkozik? Azt meg lehet csinálni, hogy ha hibásan kapok cuccot, akkor nem a bolthoz viszem vissza, hanem a márkaszervizbe? Azért lehet jó, mert a bolt ülhet rajta, ha épp nincs cserenoti (vagy hasonló), míg egyes márkáknál van NextBusinessDay gari, ami gondolom annyit takar, hogy másnapra javítják/cserélik.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Aktív témák