Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • !wannabe

    tag

    válasz szupi #22448 üzenetére

    Nekem volt szerencsém, hozzá. Ugyan nem használni, hanem "javítani". Olyan gonddal hozták be ugyanis ( céghez ahol dolgoztam nyári melóba ), hogy nem megy rajta a wifi.Megnéztem, a wifi-t az FN+ 'wifi' gombbal ki be kapcsolgattam, semmi. Leszedtem a feltelpített drivert és beállítottam, hogy a windows konfigurálja a wifi kapcsolatokat úgyse semmi. Visszatettem a drivert azt gondoltam valami beállításhiba. Nem is emlékszem már miket próbáltam még ki, de nem siekrült elhárítania problémát. Jött a kollega aki ott állandós volt és őneki már ismerős volt a probléma. A megoldás az volt, hogy volt a masina bal oldalán egy elhúzható gomb. Az is a wifi be illetve kikapcsolására vonatkozott. Az pedig off állapotban volt. Sosem gondoltam volna, hogy 2 helyen is lehet ki-be kapcsolgatni a wifi-t. Azóta se tudom úgyhogy megkérdem szerintetek mi az értelme, hogy 2 helyen is lehet kapcsolgatni és nem elég az egyiken be kapcsolni (!).

    Egyébként nem volt gond ezzel a géppel, bár Nekem nem tetszenek az ASUS notebook-ok.

    Bocs, hogy inkább csak anekdotáztam mintsem, hogy szakszerű véleményt mondtam volna. Igazából nem használtam ilyen notit nincs más tapasztalatom vele csak ez a kis történet.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák