Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • doktor úr

    tag

    válasz miniapu #20773 üzenetére

    Ehhez annyit tennék hozzá, hogy nekem Lenovo 3000 C200-am van, és a hivatalos terméktámogatása példás e tekintetben (is): videók, szemléletes ábrák és leírások, például a hűtőegység szereléséről. Tudom, hogy sokan nem fognának bele ilyesmibe, nekik ott a szervíz, akármilyen gépet is vesznek, sokan viszont szeretik maguk végezni az ilyesmit :)

    link

    Másnak: a notim kijelzője 1024x768-as, és egy 1280x1024-es TFT-t is meghajtok vele, probléma nélkül.

    [ Szerkesztve ]

  • T500

    aktív tag

    válasz miniapu #20773 üzenetére

    OK! De amiben több a műanyag, az nem porosodik? Cserébe nem is hűt!.

    Ugyanugy porosodik, de még nem is hűt! Olyan hatékonyan, miért is nem jobb a MgAl

    "Én magam csinálom ezt minden gépemnél. Ha egyszer látnád hogy néz ki egy "jó hűtésű" gép fél év után, le sem írtad volna ezt a sort szerintem. Nem lesz tőle tartósabb. hangosabb lesz és koszosabb. Így igen. "

    Aha, na ez egy hülyeség, minden gép 2 év használat után hangos, ha nem takarítják! Szerintem én is takaritottam pár 10 notit pályafutásom során, de eddig valami nagyon rejtéjes oknál fogva már már X-akta, szinte mindig azok a gépek jöttek késöbb a szervízbe amikben volt merevítés (Latitude, T osztály, HP NC, Tecra, LifeBOOK).

    "Nem lesz tőle tartósabb. hangosabb lesz és koszosabb. Így igen" nem ám..... :DD

    Nézz meg egy ugyanolyan árú Acert, amilo-t, MSI-t, meg ugyanolyan árú TP-t, meg Latitude-t, tényleg nem tartósabbak a T-k.... Pláne ha sokat használod... :DD

    Lenovo ThinkPad T61 14" iC2D T7100 2,5 GB RAM 120 GB HDD -- Ubuntu Hardy -- Nokia E51

Aktív témák