Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz bbazsy #10095 üzenetére

    én egy ritka spúr ember vagyok,
    aztán hirtelen felindulásból vettem egy t60-ast, de egyáltalán nem sajnálom rá az elköltött 200k-t, bearanyozza napjaimat :B

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • amol

    addikt

    válasz bbazsy #10095 üzenetére

    Most hogy írtad rádöbbentem hogy nem emlékszem mikor játszottam utoljára backgammonnál komolyabbal... ;) Pedig a San Andreast még nem fejeztem be, a Prostreetet pedig még nem is tudtam kipróbálni lévén nincs elég Kraft a gépben hozzá.
    Firewire, kártyaolvasó, stb. pótolható, szerintem nem olyan nagy probléma ha bele kell dugni a gépbe (legalább valami kimerevíti a thinkpad csuklótámaszát ott bal oldalon).

    Kbali: Esetleg Toshiba u200 vagy u300? Természetesen lévén régi Toshibás gondolkodtam ezeken is de üzleti gép kellene masszív házzal, erősebb tetővel. Nem zárom ki, de azért nem egy Tecra/Portégé.

    spyduck: Meg vásárolható hozzá +1 vagy +2 év garancia amit majd megjátszok 1 év múlva!
    Illetve 90 napon belül, mert addig lehet.
    Amúgy a notebookstore olyan, h odaültetnek a gép elé és próbáld ki!
    Na igen, ilyen helyen kell vásárolni. Próbálkozzon ezzel valaki be az usanotebooknál :DDD

    Alvin_ti4200: Kezdenek megtetszeni a kicsit nagyobb felbontással rendelkező kijelzők:B 15,4"@1440x900 lenne a legjobb, de olyat gyakorlatilag egyik hazai üzletben sem találtam semmilyen modellben, létezik egyáltalán ilyen?
    Igen, Inspiron, Vostro. Más márkában még nem láttam.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák