Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darbo

    tag

    válasz krida #6188 üzenetére

    Ha ki tudod használni az usb 3 at akkor igen. de én ha tehetném nem vennék még egyszer zyxelt, mert nem vagyok mazohista. Én a 3. at nyúzom mert behaltak.(221,210 most 320) Support, mint előttem szóló is mondta, minősíthetetlen.
    Anno próbáltam a fórumukon infót szerezni, kb 1 hónap után válaszoltak és akkor is hülyeséget!
    Emailban is volt több próbálkozásom, el se olvasták, mindig egy sablon levél jött válaszul hogy reseteljek, holott pont azt írtam hogy nem tudok resetelni. Az volt a hatalmas szerencsém hogy a gar nem hozzájuk szól hanem az asus szervízbe a véső utcába. Mint kiderült ezeket nem javítják semmilyen formában, hiba esetén újat kapsz. amikor én bevittem természetesen a 2 es sorozat kifutott a 3 as még nem ért ide, így bő 1 hónapot vártam.Közbe vettem egy használt 210 et mert muszáj dolgozni, ami meg is halt kb 1 hónappal az után hogy meglett a 320 cserébe.
    A ventije hangos, még a szekrényből is, az email küldést csak az elsőnél sikerült beállítani, azon kifogástalanul ment a másik kettőnél kapcsolati hibára panaszkodik. beállítások ugyan azok.
    Fordítás pocsék, de legalább van, torrent megy, ha elég 10 letöltés egyszerre nem kel buherni se.
    egyetlen pozitívuma hogy akár több gépről is nézhetnek róla HD filmet, nem szaggat még wifin se

Új hozzászólás Aktív témák