Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz kabar #9854 üzenetére

    Köszi a válaszokat! Pár kiegészítés:

    2. De van ilyen "minimum" bitráta, ami alatt már nagyjából ugyanolyan a fájlböngészés, mint a belső vinyón? Mrt alapból elég gyors a wifi is a lakásban.
    3. Ezt most jól értem, vannak olyan NAS-ok, hogy ha megnyitsz egy 8 GB-os HD-videót, akkor előbb letölti a laptop vinyójára? Akkor ez médiamegosztásra kvázi alkalmatlan.
    4. Itt van valamiféle minimum bitráta (pl. hogy kb. mennyi kell a 720p vagy az 1080p lejátszásához)?
    6. Jól értem, hogy az esetek többségében házimozizásra a NAS lényegében alkalmatlan egy médialejátszó nélkül? Hiszen pl. mkv-t sem visz a DLNA, ha jól tudom.
    7. Ez komoly, van olyan NAS, ami nem ébred fel alvó módból? Vagy olyankor nem lehet látni? Vagy félreértettem?
    10. De ha mondjuk egyetlen mappa van, amit kvázi el akarok rejteni minden más eszközön, kivéve az én laptopomon, akkor az hogyan fog kinézni?

    FishAir(B):
    8: nem teljesen ide tartozik, de olyan megoldás van, hogy én a torrentet a torrent site-on hozzáadom valahogy egy rss feedhez, és azt behúzza a NAS kliense? Tehát nincs szükség PC-s "átadásra."
    9: és ha mondjuk nincs használva a NAS, ezért kikapcsol éjfélkor, majd te EZUTÁN mégis szeretnéd használni éjjel 2-kor, akkor hogy lehet bekapcsolni? Gondolom kikapcsolva nem is látszik a hálózaton.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák