Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Korábban örömmel számoltam be, hogy milyen kafa, hogy csont nélkül megy a két WD WD10EURS a P3-as alaplapban.
    Aztán kiderült, hogy a torrent letöltési listát minden újraindításnál elfelejti, és a statisztikát is nullázza.
    Aztán megjelentek a logban write error-os hibák a WD-kel kapcsolatban.
    Gondoltam, a régi PCI-os SATA kártyával van a baj.
    Sikerült szereznem egy Intel mini-ITX-es alaplapot. Ez is régi cucc, de nem 10 éves, mint a P3. Egy Celeron 1200-as van beleforrasztva a lapba. De van rajta SATA vezérlő.
    Erre nem tudtam a 0.7.2 revision 5543-ast feltenni, ha az USB-t választottam telepítési célnak. De ha a WD lemezt akkor sem. Létrehozta rajta a partíciót az OS-nek, de írni már nem tudott bele.
    Felbuzdulva ezen feltettem rá a 8as RC3-t USB-re telepítve. Ez kétszer indult el aztán többet sose. Ok ismeretlen. :F
    Meg ezenkívül nincs benne Webserver, és bittorent támogatás se, de gondolom az megoldható.
    Most a 0.7.2 revision 5872 van rajta USB-re telepítve.Ami kb. 15 perc alatt települt rá, és beállításokra kész volt.
    Torrentkliensben a helyzet változatlan, letöltési listát minden újraindításnál elfelejti, és a statisztikát nullázza.
    Tanácstalanság magas fokon. :((

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák