Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz Killerlaca #54579 üzenetére

    Használtat. 30-40 ezerért 24 collban álmot kapsz maximum, monitort biztosan nem. Olvasd el a topik összefoglalóját. :R

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz Killerlaca #54579 üzenetére

    Na előre szólók én nem vagyok nagy szaki, de van személyes tapasztalat. Mi is olcsón akartunk venni monitort.
    Először is az igények tényleg túl nagyok úgy látom. 24 colos új monitor nincs 30-40k ért. Vagy több zseton vagy kevesebb igény. Mondjuk 23 col.
    LG monitor: LG 23MP55HQ 23 col FUll HD, IPS panel, 1 db. HDMI. 34-38k körül új
    Mi most vettünk egyet nem rég. Meg vagyunk elégedve vele a 19 colosTN panel után. De kb ez az egyik legalapabb/legolcsóbb a piacon. Itt nem tudom milyen véleménnyel vannak róla. Ha viszont ez nem jó nem tudom mi lehetne a vetélytársa 40k alatt 23 colban? Acer? Asus?
    Fontos van dizájnosabb trendibb verzió kávamentes (pár ezressel többért) LG 23MP65HQ, de azt nem szokták javasolni, mert "bevilágít". A kávás verzió jobb, olcsóbb.
    LG ből én nem találtam 24 colost.
    23 col pl Dell
    Dell P2314H 57k
    Dell S2340L 53k és van drágábban is.....
    A Dell nél vigyázni kell a csatlakozókkal, mert valahol van HDMI, valahol meg csak Displayport. Fontos a kártyádon mi van.
    24 col
    Dell P2414H [/B(B)]60k(/B) és ha jól látom kb ez a legolcsóbb. Van 70-80k ért is.
    Szóval 24 col a cél akkor használtan... és lehet ahhoz tényleg nem lesz elég 40k se...

    A képet kicsit tovább árnyékolja, ha játékra kell. De azt majd többiek leírják...:) jobban.
    Ha csak office meg net, szerintem elég az LG. Kíváncsi lennék mi lenne nála jobb??? persze hasonló áron

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák