Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz zippofcy #48839 üzenetére

    "1. 27-est keresett. Van is árban megfelelő. Erre te 24-est ajánlasz." - Ember, az első mondatban két 27-es monitortípus ajánlottam, elsőként. Olvasás csak nem megy? :D

    Nem csak beszűkülten kell azt ajánlani, amit a kérdező kér. Célszerű felmérni a tényleges igényeket, s ha indokolt, formálni a kérdező hozzáállását, a látóköre tágításával. Így található meg mindig a legjobb kompromisszum. Olvasd el párszor a hsz-em, abszolút logikus mit, miért, mennyiért ajánlottam.

    "2. Nincs azzal baj ha egy termék forgalmazója elsősorban az általa legnagyobb haszonkulccsal eladott terméket propagálja" - Ezzel tényleg nincs, főleg, hogy én semmit nem forgalmazok. ;) (Arról megint nem szólva, hogy LG-BenQ az elsődlegesen ajánlott 27"-es termék a szóban forgó hsz-emben. )

    "Amennyivel jobb a képük a kategóriatársakénál annyival drágábbak is." - Összességében (built quality, mechanika, elektronika, pixelhiba policy, support) jobbak, mint amennyivel drágábbak, s ez már régóta így van. Ár/érték arányban a legjobbak, s ezen egy vélemény nem változtat, te bármennyire túlértékeled a sajátod - ami nem először fordul elő veled. Kérdezd a sok elégedett Dell-tulajt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák