Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz Fabricio #14506 üzenetére

    Nézd. A kalibrálás nem kötelező csak ajánlott. Tény, hogy a legtöbbet ebből azon felhasználók profitálnak, akik valamilyen (ahogy az az orosz mondja, ha tud angolul) "color-critical" ténykedést is folytatnak/nának a monitoron, ahol ténylegesen kardinális kérdés, hogy a színek a helyükön legyenek. Átlag felhasználónak nem. Én kalibráltattam a monitoromat átlagfelhasználóként, nekem ez fontos, látszik a különbség, másnak (pl harry) nem. És később is lehet kalibráltatni, Bp-en van pár ajánlott szakértő aki elvégzi ezt akár az otthonodban (ugyanúgy plusz pénzért, de nem kötelező jelleggel most kell ezt akkor kifizetned).

    (#14508) nagyArc: klasszikust, csak pontosan ~ link :) Bár tény, hogy jobb a semminél vagy annál mintha "szemre" állítaná be, de nyilván nem hozza a kellő hatékonyságot az ügy. Menekülőútnak persze valóban jó, ha van hozzá türelme, szeme és érzéke hozzá. :K

    (#14510) nagyArc : napszemüveget :DDD anaglif szemüveg/ színszűrős szemüvegre gondolsz? ha van neki olyan akkor lehet értelme, de ez nem kalibráció :N

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák