Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz sztivo #135836 üzenetére

    Köszi szépen a választ! Igazából nem tudom mennyire van szükségem FreeSyncre/GSyncre, eddig is megvoltam nélküle. Az AOC-t én is néztem, miben lenne jobb szerinted?
    Sokkal nagyobb képfrissítést nem szeretnék, mert pl a laptopom 120Hz-es kijelzőjén volt már, hogy hülyén működött a VSync és atom sok stutter volt. Azt hiszem Forza Horizon 5-nél és SnowRunnernél jött elő.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • -conrad-

    addikt

    válasz sztivo #135836 üzenetére

    Szia!
    Azon gondolkodom, hogy veszek egy 28" vagy 32" Samsung odyssey G7 IPS sík monitort 4k felbontással. A munka jobb lenne rajta (50-50% munka-játék) mert jobban látom, jobban tudom skálázni rajta a dolgokat, tartalomfogyasztás is mehetne 4k-ban, ha meg játszok akkor ami nem megy el 4k-ban (pl Dota-zni szoktam, az simán megy 4k@60fps-en, TV-n próbáltam) azt felskáláztatom vele (elvileg az 1080p-2160p nem lesz nagyon gáz mert nem tört a pixelszám).

    Ez így mennyire járható? Az 1440p-vel az a bajom, hogy ami nem megy el azon a felbontáson az rosszul fog kinézni ha 1080p-t skáláz fel 1440p-re és akkor már mindenképpen kell még 200k-t költenem egy videokártyára.

    A 32" jobb lenne melóhoz, nem lenne rajta kicsi a 4k felbontás, cserében lehet nagyon látszik már a 1080p felskálázott tartalom, "recés", mert az akkor olyan 69ppi körül van.
    A 28"-oson 78 ppi lenne, egyik sem ideális de csak az menne alacsony ppi-vel amit skálázni kell.

    (amúgy sincs normális game, ezért ragadok le a régieknél. Warzone stb tele van csíterrel így nem is játszom velük )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák