Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz sutszi #116332 üzenetére

    No nem azért ,de a keskeny káva az ugyan miért is pozitív tulajdonság?
    Csak hogy tudjam én is. Köszi. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • válasz sutszi #116332 üzenetére

    Gondolom erre gondolsz: DELL S2721D. Elvileg az S kicsit rosszabb minőségű mint az U vagy P széria. De hogy az ember ezt vajon látja-e, megéri-e a plusz pénzt a drágábbik? Ugyanez a helyzet a magasabb frekvenciával. Látom-e egyáltalán, érdekel-e engem ez a feature, van gyakorlati haszna számomra? Sajnos ezeknek az eldöntéséhez ki kéne próbálni az összes szóba jöhetőt. Erre pedig nem nagyon van lehetőség normális bemutatóterem híján.

    Régebben, amikor az Oázis még a kisebbik üzlethelyiségben volt, és nem volt ennyire felkapott bolt, simán lehetett dumálni az ottani arcokkal és megmutatták a monitorokat. Ma már sajnos csak a kiállított darabok vannak, közös forrásból jön a kép, kb. semmi érdemlegeset sem lehet látni. Illetve még az is egy megoldás, hogy az ember házhoz rendeli a monitort, majd 14 napon belül eláll, aztán odarendeli a másikat is, harmadikat is, stb. Én ezt nem érzem korrektnek a bolttal szemben, meg nekem ehhez idegrendszerem sem lenne. Én úgy voltam vele, hogy én csak akkor küldöm vissza, ha valami nagy gebasz van vele (pixelhiba, vagy valami torzulás, esetleg valami funkció nem úgy működik ahogy kéne).

    Annyiból könnyebb volt az én helyzetem, hogy eléggé rákattantam erre az USB-C kábel témára (mivel megtapasztaltam a cégnél mennyire is jó egy ilyen dokkoló), és nekem ez eléggé fix pont volt. A DELL márkához pedig a korábbi magas minőség miatt ragaszkodtam. Szóval nekem kb. két modellre szűkült le a választék, amiből is a drágábbat vettem meg, mert ebben volt még RJ45 is. Úgy voltam vele, drágának drága, de én ezt a monitort 7-8 évre veszem, vagy amíg tönkre nem megy, akkor legyen a legjobb.

    Persze lehetne még ezt fokozni, vehettem volna 32 colos 4K monitort, de az már dupla ennyibe kerül, annyit már nem akartam kifizetni érte.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák