Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz meroly #50144 üzenetére

    Hát a 130-as betekintési szöge pl. agyrém, pedig hasonló árban az Alcatel 1046-nál megoldották, hogy ne legyen olyan szar. Bár az igaz, hogy annál is előjön, de pl. alapképernyőnél nem látszik.

    Akkor a 130-as az smseket egyszerűen benyeli, mmst nem támogatja (hiába van színes kijelző), BT korlátozott, mentési lehetőség nem sűrűn van: SMS-eknél esélytelen, kontaktokat meg valami huszonhatodrangú menüpont alá rejtették, amivel egy backup.datot tudsz menteni a memóriakártyára.

    Még mondjuk a készenlét meg a hívásminőség oké, de a többi.. minősíthetetlen. Csak hogy teszteljem pl. a videolejátszást nem tudom én meddig sakkoztam mire sikerült kideríteni, hogy milyen formátumokat hajlandó egyáltalán lejátszani. Zenelejátszásnál ill. videoknál (főleg ez utóbbiaknál vicces) nem lehet se előre, se visszafelé csavarni. Megállíthatod meg folytathatod a megkezdett lejátszást. Egy már megkezdett video lejátszásból ha kilépsz, nem képes ugyanonnan folytatni.

    Tudom, ne ezen videozzak, de ha már van célszerű ilyesmiket is tesztelni, hogy HA ESETLEG valaki MÉGIS NÉHA NAPJÁN erre vetemedik, akkor tudja, hogy milyen korlátozásokkal kell szembenéznie.

    Szóval qrva sok idegesítő ökörség van benne, még biztos hagytam ki párat, egyelőre ennyi jutott eszembe, de nagyjából hasonló áron kapható az Alcatel 1046D is és az többet tud, mint a Nokia 130 dual sim.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák