Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RolXX

    tag

    válasz Daniel Alves #42966 üzenetére

    Ezt már egy csomószor olvastam, főleg iphone tulajoktól, hogy milyen gáz az android, hogy hackelni, meg rootolni kell, az iphone meg "just works".. Pedig az androidot se kell se hackelni, se rootolni. Attól, hogy lehet, még nem muszáj. Ha egy androidos telefon jól van összerakva, akkor az gyári rommal is jó. Én is gyári romot használok és semmi bajom vele. Főleg azok "hackelik", akik pl extrém célzattal csak játékra használják a telefont és a teljesítmény mindennél fontosabb, vagy kifejezetten ebben lelik örömüket, hogy buherálják a készüléküket. De nem értem, hogy miért következik ebből, hogy mindenkinek muszáj hackelni az androidját. Pl attól, mert Tóth István jailbrake-elte az iphone-ját, még nem mondom, hogy az iphone nem jó választás, mert jailbrake-elni kell.

    Nem tudom pontosan mi az a dolog, amivel gondod volt az X2-nél. Esetleg ha ezeket leírnád, hogy milyen kényelmetlenségeket szeretnél elkerülni a jövőben, pontosabban tudnánk segíteni, hogy ne "fürödj be" megint :)

    [ Szerkesztve ]

    Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

Új hozzászólás Aktív témák