Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazarus911

    aktív tag

    Üdv!!Gondolkodóba estem, és úgy gondoltam talán ti segíteni tudtok.Mobiltelefon vásárlás előtt vagyok.Most egy lg 4x hd telóm van..Megmondom őszintén elegem van az androidból...Nulla..Egyszerűen rossz konsturkció. Hiába van egy giga memória full 80% ba teleírja, ami nem lenne baj, de ha egy komolyabb alkalmazás indul akkor már az ürítés megakaszthatja a telefont, a gps pontatlan, buta, és minden ami ingyenes tele van reklámmal, plusz a google is telepakolja a telot minden szeméttel..Mint egy szemétdomb..Ebből kifolyólag elgondolkodtama nokia lumia 930 as telón.A külseje nagyon tetszik, a wp 8.1 et dicsérik, igaz annyira nem ismerem..A navija offline ami kifejezetten tetszik. Viszont vannak fentartásaim, ami gazdasági első sorban..Ugye ez az utolsó Nokia teló...Mit fog érni ha a microsoft elkezdi ömleszteni a telókat?Gondolom űberelni akarja a régieket..Másik hogy mennyire fogja támogatnica szoftverkörnyezetet a microsoft?Ugye ez a telo 150 e...Ebből lehet androidosat is választani bőven..Még az is probléma hogy soha nem volt win telóm és nem tudok relatív döntést hozni...Nyomogattam régebbi win telót de nem a 930ast....Mit tanácsoltok? Nem akarok hoppon maradni...

Új hozzászólás Aktív témák