Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpihun

    senior tag

    Tudom, már megtárgyaltuk a témát. De mivel a mobilt karácsonyra venném, még akadt időm nézelődni, és rengeteg jó telefont találtam. A téma a régi: 25e körül megbízható társ több évre. Fontos, hogy kihangosítva pöpecül szóljon. Telefonálás. Hangminőség fülessel, internet és gps nem lényeg, egyiket sem használnám.
    Érintős vonalon így néz ki (gyártó és tetszés szerint rangsorolva):
    SE:
    - lww
    - mini / mini pro
    - tipo (akkuja gyenge)

    Samsung:
    - galaxy s
    - galaxy 3
    - s8500

    Nokia:
    - 5800
    - x6 (Ez a kettő különösen szépen szól, sok helyen kiemelték a kihangosított zenetudást. Hardveresen és szoftveresen kicsit gyengébbek a fentieknél, viszont a zene az megvan. S mivel ez a fontos, nem a net meg a játék leginkább ezekben gondolkodom.)

    Hagyományos telefon fronton bővebben állunk:

    - se aino u10i (multimédiás menü kicsit lassúnak mondják a mostaniakhoz képest, de mivel nem használtam eddig gyors androidos telókat valszeg. fel sem tűnne)
    - samsung i8510 Innov8 (teszt alapján kategóriagyőztes, elképesztő)
    - nokiák:
    - nokia 7230 (kihangosítva úgy ordít a készülék, mint egy betépett mozdony (...) maximális hangerő mellett sem torzít a hátlapon található hangszóró) (de kicsit nőies és már eljárt az idő fölötte - 2009)
    - e52 (korrekt, szép stb.)
    - n96 (lásd samsung csak leheletnyivel lassabb)
    - c5-00, x3-02 (tárgyaltuk)
    - 6700, 6303 stb (ezekkel nem lehet mellélőni viszont régiek)
    - vagy egy új asha 202 / samsung s5230 (ha minden kötél szakad)

    Mivel sok mindent írtam légyszi ne egy készüléknévvel válaszoljatok, hanem a saját rangsorotokkal, illetve arra is kíváncsi lennék, hogy ezek közül melyik esik ki biztosan, egy gyakran felmerülő hiba, hiányosság, baj miatt, ami eddig elkerülte a figyelmem.

    Köszi.

    Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Új hozzászólás Aktív témák